Ballina

Mirë se vini në webfaqen e Zyrës së Kryeministrit të Republikës së Kosovës

Kryeministri Isa Mustafa mori pjesë në ceremoninë ushtarake të FSK-së, për shënimin e “Epopesë së UÇK-së”

05.03.2015 - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, mori pjesë në ceremoninë ushtarake të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), në kuadër të manifestimit për shënimin e “Epopesë së UÇK-së”. më shumë

Qeveria e Kosovës zhvilloi mbledhjen e rregullt

04.03.2015 - Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga kryeministri Isa Mustafa, ka zhvilluar mbledhjen e saj të rregullt dhe ka miratuar politika dhe vendime të përgjegjësive të saj kushtetuese dhe ligjore.më shumë

Kryeministri Isa Mustafa mori pjesë në takimin e radhës në kuadër të “Dialogut për politika ekonomike”, organizuar nga Oda Ekonomike Gjermano-Kosovare

04.03.2015 - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, mori pjesë në takimin me përfaqësuesit e bizneseve, me...

më shumë

Kryeministri Isa Mustafa mori pjesë në diskutimin e radhës të Forumit FOL Hapur

04.03.2015 - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, mori pjesë në diskutimin e radhës në kuadër të Forumit...

më shumë

Kryeministri Isa Mustafa priti artisten e mirënjohur Leze Qena në ditëlindjen e saj të 80-të

02.03.2015 - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti sot në takim artisten e mirënjohur të Kosovës, Leze Qena,...

më shumë

Agjenda ditore

06 mars 2015

1. Kryeministri Isa Mustafa, me kabinetin qeveritar, bëjnë homazhe pranë varrit të Komandantit Legjendar Adem Jashari dhe varrezave të Familjes Jashari në Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz të Skenderajt.

VENDI: Kompleksi Memorial ”Adem Jashari” , Prekaz
KOHA: 09:30

2. Kryeministri Isa Mustafa merr pjesë në Forumin e Nivelit  të Lartë ku do të prezantohen pikat kryesore të Programit Qeverisës 2015-2018, para komunitetit të donatorëve dhe agjencive të tjera.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë, Salla P-38
KOHA:  11:00

Shkruaj Kryeministrit